3. Karacabey Ihlamur Kokulu Günler Festivali ile ilgili detaylı bilgiye buradaki detaylı medya taramasından ulaşabilirsiniz. Bursa’nın Karacabey ilçesinde bulunan ve dünyanın en büyüğü olma özelliğine sahip ıhlamur ormanlarının tanıtılması hedefiyle bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ihlamur Kokulu Günler Festivali, 1 Ağustos’ta başlayacak. Karacabey Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, doğa tutkunları için yeni bir cazibe merkezi olması hedefiyle 01-07 Ağustos 2018 tarihlerinde düzenlenecek festivale Yeniköy ev sahipliği yapacak. Etkinlik süresince çocuklar ve yetişkinler için düzenlenecek çeşitli yarışmalar ve halk oyunları gösterileri ile birlikte, ziyaretçiler için yöresel ev lezzetlerinin satılacağı ekopazar kurulacak. Öte yandan, festival kapsamında 3 Ağustos’ta Kolpa, 4 Ağustos’ta Resul Dindar, 5 Ağustos’ta ise Aydilge konser verecek. Etkinlik ücretsizdir. Bu güzel etkinliğe katılmayı unutmayın. (*)

Karacabey Belediyesi 1-7 Ağustos tarihleri arasında sayfiye beldesi olan Yeniköy Boğaz’da Ihlamur Festivali düzenliyor. Çeşitli yarışma ve etkinliklerin olduğu festival boyunca ilçenin en güzel yerlerinden olan Boğaz‘ı da keşfetmiş olacaksınız. Özelikle yazlıkçıların yoğun olarak tercih ettiği bölgeden ayrılmak istemeyeceksiniz.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: https://www.facebook.com/bursapage/photos/gm.263083807613326/10155635644461367/?type=3&theater

(*)bursadabuhafta.com

İlgili Yazılar

Bir Cevap Yazın