Fadıllı’da yamaç paraşütü şenliği

Bursa Nilüfer Belediyesi öncülüğünde Gölyazı’nın karşısında bulunan Fadıllı Köyü tepelerinde 4. yamaç paraşütü şenliği yapılacak. Bu kapsamda kısmen benim de öncülüğümde Bursa Ayak İzi Dağcılık ve Spor Klübü de etkinlik düzenliyor. Amaç, hem fotoğraf çekmek, hem de uçmak. Ben de nisan ayında zaten paramotor ile uçacağım ama yamaç paraşütüyle de uçmak istiyorum. Gölyazı üzerinde uçacak olmak beni heyecanlandırıyor. Gün sonunda gün batımını da çektik mi tadından yenmez.

nilüfer yamaç paraşütüayak izi yamaç paraşütüNilüfer Belediyesi’nin yaptığı etkinlik sayfasına buradan ve Bursa Ayak İzi Dağcılık ve Spor Kulübü’nün etkinliğine de buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

İlgili Yazılar

1 Yorum

  1. Arda YIlmaz

    Merhabalar,

    İniş alanında tam inişim sırasında fotoğraflarımı çeken tele objektifli (Makinanın Bodysi siyah ama objektif grili siyahlı olanlardan) arkadaşı arıyorum. İnişten sonra hem kafamda kas olmasından hemde biraz mesafeli oluşmuzdan tam ismini alamadım. Barış Tiler gibi bir şey duydum. Acaba sizin ekibinizde olma ihtimali var mı? Mavi Gradient marka bir kanatla uçuyordum ve üzerimde kot pantolon, beyaz hırka vardı.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın