Hakkımda

Siteyi yapmaya başladığımda elimde kit lenslerim vardı. Zaman içinde lenslerimin çeşitliliği değişti. Zamanla prime lenslerden tak-gez tarzı gezgin fotoğrafçı lenslerine yöneldim. Amatör ruhla çekilen fotoğraflarımda iddialı değilim. Amacım, yarışmalık fotoğraflar çekmek değil şehrimi tanıtabilmek.

Bursa, Bursalıların bile bilmediği bir şehir. Yıllardır Bursa’da yaşayan veya Bursa’da doğmuş nice insanların, şehrin simgelerinden Uludağ’ı daha görmemiş olduğu bir şehir burası. Bursalı tanımazken Bursa’yı ziyaret edecek insanlarımızın bilmemesi de gayet normal.

Bursa, son yılların yükselen şehirlerinden birisi. Son bir kaç yıldır inanılmaz bir değişim ve gelişme gösterdi. Hızına yeri geliyor biz bile yetişemiyoruz. Mümkün mertebe farklı lokasyonlarda çekim yapabilmeye çalışıyorum ama özelikle bu sene kış mevsiminin sert ve uzun geçmesi nedeniyle gezilerim biraz duraksadı.

Mesleğim olan bankacılık sektörü de bu aralar en yoğun dönemlerime neden oluyor. Bu nedenle de siteme çok zaman ayıramıyorum bir süredir. Bu nedenle, bu sitedeki her bir fotoğraf, zaman/emek açısından çok değerli benim için. Ziyaret ve paylaşımlarınızla siteme değer kattığınız için sizlere teşekkürlerimi sunarım.

Bu da bendeniz oluyorum. Ayak izi dağcılık klübü ile yaptığım bir trekking faaliyetinden geriye kalan.