Kamp Günlüğü Narlıdere Kampı

Her ne kadar birkaç ay önce Kamp Günlüğü’nün oluşturduğu Doğançay Kampı bizim için bir fiyasko olsa da bu fiyaskoyu üç kafadar, Sakarya’daki Poyrazlar Gölü’ne kamp atarak telafi etmiştik. Bu defa Kestel’e bağlı Narlıdere’ye bu haftasonu için kamp etkinliğine geliyorlar. Bize de uygun olduğundan muhtemelen gideceğiz.

10 yıl çalıştığım Kestel Şubesi dolayısıyla iyi bildiğim Narlıdere, Kestel’in oldukça verimli ve zengin tarım arazilerine sahip bir bölgesi. Zaman zaman dağcılık klüpleri haftasonları Narlıdere Dağı’na tırmanış faaliyetleri icra ediyorlar. Çok büyük olmasa da bir şelalesi var. Köyün manzarası da oldukça güzel. Bu nedenle kamp fikri hoşuma gitti. Tabi Kamp Günlüğü’ne artık pek güvenmiyorum. Organizasyonu yapanlar yüzlerine gözlerine bulaştırmazlarsa güzel bir kamp olabilir.

Etkinlik fotoğrafı alelade hazırlanmış. Facebook’ta koydukları gibi paylaşıyorum ve etkinlik sayfası vasat olduğu için de link vermeyi uygun gördüm. Link için tıklayınız. Görsel aşağıda. Kampı yapabilirsek detaylı fotoğraflarla haftasonu veya bilemediniz hafta içi buradayız. Malum bankacıyız. Yoğun olabiliyoruz.

Haha, etkinliği iptal ettiler. 🙂 Kamp Günlüğü’nü takibi bıraktığım an.

 

İlgili Yazılar

Bir Cevap Yazın